Jump to content

Our Partners
living the best life..

Retragere OwerWach GlAdIaToR


Recommended Posts

  Nick pe ts : GlAdIaToR

       Grad : Experienced wachers

       Motivul cererii?(absenta/retragere):  Retragere 

       Perioada absentei:  - 

          Motivul retragerii: Am facut cerere de OwerWach pe 4 Decembrie am fost acceptat tin sa multumesc lu Dyavolu ca ma accpetat am facut vreo 6 7 verificari... din care am prins si cu coduri si fara de exemplu pe Oxedan care facea parte din stafu nostru la asistenta a fost banat permanet si pe ts si pe server cat si interzis pe comunitate .. mi-a zis diavolu ca o sa mai imi arate niste programe si ca o sa fiu promovat dupa activitate si verificari.. nu mi -a aratat nici un program si nici promovat nu am fost dupa 3 luni.. am aramas cu acelasi grad si n-am invatat nici nimic in plus acum nu fac vina nimanui poate este prea ocupat sau nu are timp , sau .. mai stiu eu ce .. vreau sa renunt la acest grad pentru ca oricum degeaba il am si nici nimic nu invatat .. l-am intrebat pe diavolu daca sunt promovat sau imi arata programe noi si nu mi-a dat nici un raspuns .

        Alte precizari: N-am nimic  cu Diavolu e prietenu meu ..  si il respect.  

2f0tvrG.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...